Krajalnica maga 612p serwis

Krajalnica maga 612p to dobre narzędzie do krojenia wszelkiego typu żywności. Przyznaje się zarówno do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy także do twardych jak sery. Dobre materiały i delikatne wykonanie zapewnia długą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na jedzenie jej w przejrzystości i dokonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i prosta, dzięki czemu drugi gość że zostać szybko zastosowany w współczesne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica wytwarzana stanowi w dwóch wersjach. Wersja standardowa urządzona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i średnie do działania w małym okresie. Wystarczy po skończeniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde czynniki jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować także nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w niższych biznesach kiedy również małych zakładach, gdzie przerób wyników istnieje na umiarkowanym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy dostępne są te części zamienne w niskich cenach. Urządzenie podaje się z wielu czynników, które potrafią stać zastąpione w wypadku zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacje modelu.